Google запускает рекламу нового формата

2

Google оголосив про запуск Shop the Look, реклами нового мобільного формату. Він призначений для бізнесу в сфері продажу одягу і предметів домашнього декору.

Число людей, що використовують для пошуку товарів в Google мобільні пристрої, зростає. Для рекламодавців це означає необхідність розвивати свою маркетингову активність і на цю перспективну частину цільової аудиторії.
Новий формат реклами від Google буде представлений у вигляді «луків» або варіантів дизайну інтер'єру. Джерелами для них будуть відомі fashion-ресурси – LIKEtoKNOW.it, Polyvore і Curalate. Побачити оголошення цього формату можна буде в пошуковій видачі по широким запитам. Після вибору підходящого «лука», буде виведений список товарних оголошень із присутніми в луці або схожими товарами.
Незабаром цей формат стане доступним і для широкого кола рекламодавців, тому для ефективного використання реклами Shop the Look, необхідно підготувати торгові кампанії з оптимізацією під мобільні пристрої. Також більш позитивних результатів досягти допоможе мобільна версія сайту або адаптивний дизайн

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу