Facebook запускає відеорекламу формату mid-roll

s3-news-tmp-90538-facebook-live-just-got-more-interactive-with-new-reactions-share-and-discov--2x1--940

Кожен день користувачі Facebook переглядають відеоролики сумарною тривалістю в 100 мільйонів годин. Тривалий час це приховувало в собі великий рекламний потенціал як для рекламодавців, так і для власників майданчиків.

Раніше Марк Цукерберг уже заявляв, що Facebook відмовляється від використання відеореклами формату pre-roll, яка показується користувачам перед переглядом основного відео. Наразі для рекламодавців у Facebook з’явилася можливість показувати користувачам свій рекламний відеоконтент під час перегляду ними відео з Facebook. Реклама In-Stream буде показана користувачу після перегляду як мінімум 20 секунд відео, а сам ролик, у якому розміщується реклама, повинен тривати не менше 90 секунд.

Таким чином Facebook стимулює користувачів створювати якісний контент, який згодом міг би стати рекламним майданчиком для оголошень mid-roll. В якості мотивації Facebook пропонує власникам контенту отримувати 55% від рекламного прибутку з кожного In-Stream відео.

Рекламодавці можуть використовувати новий формат відео – як у нових кампаніях, так і в уже існуючих. Основною вимогою є тривалість відеоролика: не більше 15 секунд. Під час спроби завантажити більш тривале відео рекламодавець побачить повідомлення про помилку.

Оголошення In-Stream підтримують ті ж налаштування таргетингу, що і будь-яке інше оголошення в Facebook. Рекламодавці можуть встановлювати обмеження, щоб уникнути показу відеоролика в нерелевантному контенті, сайтах чи додатках, які не відповідають місії бренду.

Додатковою можливістю для реклами цього формату стане можливість обирати ті категорії відео, в яких буде показуватися відеооголошення, такі як спорт чи гумор. Наразі рекламодавці можуть виключити специфічний і небажаний контент в якості рекламних майданчиків для свого оголошення.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу