SEO
просування сайту

SEO просування сайту

Просування сайтів – це заходи, орієнтовані на поліпшення видимості веб-ресурсу в пошукових системах за цільовими ключовими запитами. Послуга SEO просування включає в себе наступні етапи:

 • аналіз поточного попиту та аудит сайту;
 • виправлення технічних недоробок;
 • формування семантичного ядра;
 • внутрішню і зовнішню оптимізацію.

Чим вище в результатах пошуку знаходиться посилання на сайт, тим більше шансів, що користувач перейде за ним.

Як працює Seo просування сайту

SEO оптимізація спрямована на користувачів, які шукають інформацію про послуги або товари в пошукових системах. Вони вводять ключовий запит і отримують десятки й сотні тисяч результатів, відсортованих за релевантністю. Основне завдання оптимізатора – зробити так, щоб сторінки з корисною інформацією вийшли на топові позиції і міцно закріпилися на них.

SEO - просування сайту в інтернеті включає такі етапи:

етап
Технічний аудит має на увазі пошук технічних помилок, що негативно впливають на пошукове просування. Часто трапляються наступні проблеми:
 • некоректний HTML і CSS код;
 • невідповідність стандартам W3C;
 • некоректне налаштування серверу і хостингу;
 • низька швидкість завантаження сторінок;
 • складна flash-анімація, що перевантажує сторінки сайту;
 • наявність службових дублів сторінок;
 • неправильно налаштовані файли robots.txt і sitemap. Xml;
 • неналаштовані 301-редіректи;
 • безліч сторінок із помилкою 404, тощо.
етап
SEO-аудит полягає у пошуку помилок, що заважають виходу веб ресурсу в топ, аналіз пошукових запитів сайту, технічний аналіз, порівняння з сайтами конкурентів, детальний аналіз посилальної маси. Через такі помилки інтернет-магазин, блог, портал або інший ресурс займає невигідні позиції при ранжуванні, а у складних випадках може навіть потрапити під санкції пошукових систем.
етап
Аналіз конкурентів включає визначення прямих конкурентів, вивчення їх сайтів і оцінку позицій у видачі, порівняння відвідуваності, дослідження семантичного ядра, посилальної стратегії, швидкості завантаження і інших важливих параметрів роботи ресурсу, яких вимагає просування сайту в пошукових системах.
етап
Внутрішня оптимізація включає оптимізацію метаданих Title, Description і заголовків H1, використання зрозумілих URL-адрес, оптимізацію зображень, видалення дублів, створення XML-карти, впровадження та налаштування мікророзмітки, багатомовності та внутрішньої перелінковки.
етап
Оптимізація та написання контенту передбачає аналіз унікальності та релевантності наявного текстового контенту, а також оптимізацію його під зібране семантичне ядро.
етап
Зовнішня оптимізація полягає в нарощуванні посилальної маси з авторитетних тематичних майданчиків.

Етапи оптимізації сайту

етап
Технічні доробки. Оптимізація і просування сайтів починається з того, що фахівці усувають проблеми на хостингу, поліпшують структуру і зміст коду, прискорюють завантаження, налаштовують редіректи, дзеркала, статус-коди. Результат їх роботи – коректна індексація всіх сторінок.
етап
Збір семантичного ядра. Включає підбір максимально релевантних пошукових запитів на основі детального вивчення вашого сайту і визначення оптимальної кількості входжень ключових слів у текст. Також сюди відноситься підбір комерційних ключових запитів, які шукають ваші клієнти.
етап
Підготовка контенту. Опрацювання заголовків і вмісту сторінок, наповнення їх релевантними для користувача запитів. Результат роботи – контент, який подобається пошуковим роботам і корисний відвідувачам.
етап
Органічне нарощування посилальної маси. На веб-ресурс будуть посилатися авторитетні донори у вашій тематиці. Результат – зростання довіри з боку пошукових систем.
етап
Підтримка результатів просування. Складається з проведення ряду робіт із поліпшення позицій і розробки пропозицій щодо розширення структури сайту та семантичного ядра.

Переваги пошукової оптимізації

Замовляючи комплексне пошукове просування сайту, ви сплачуєте за гарантований результат:

 • про вас регулярно дізнаються потенційні клієнти;
 • веб-ресурс отримує якісний SEO-трафік;
 • поліпшується видимість сторінок для пошукових систем;
 • росте число звернень: дзвінків, заявок, замовлень.

SEO - оптимізація дозволяє отримати безкоштовний органічний трафік за умови, що інші фактори впливу виконані: сайт має приємний дизайн і зручний інтерфейс, на його сторінках є заклики до цільової дії, продумані механізми контакту з користувачем (омнікальний онлайн-чат, зворотний дзвінок), зрозуміло реалізована процедура замовлення.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

 • Наталія Кошова і Саша Жиляєв намагаються скласти орігамі-жирафа, поки розповідають про співпрацю з Promodo. У компанії COMFY вони відповідають відповідно за напрямки ecommerce і digital-маркетингу.

 • Максим Левченко, директор департаменту "Інтернет-проект" компанії MOYO,
  розповідає про спільну роботу над проектом і ділиться історією успіху.

 • Євген Матлай, директор компанії Infoshina, розповідає про роботу з Promodo.

 • Владислав Чечоткін

  Владислав Чечоткін

  Rozetka.ua

  Із компанією Promodo ми познайомилися в 2006 році на семінарі, який вони організовували. З того часу й почалася наша співпраця.

  Почавши із пошукового просування та отримуючи позитивні результати, ми стали передавати фахівцям й інші проблеми для вирішення. Досить зручно, коли один підрядник може взяти на себе одразу кілька напрямків роботи. Це не тільки економить час, а й дозволяє знаходити комплексне рішення задач, замість того. щоб е закривати точкові потреби.

  Через роки тісної співпраці, що переросли в дружбу, хочеться відзначити не тільки професіоналізм команди, але й добре ставлення, відкритість і готовність до спілкування та експериментів.

 • Артур Міхно

  Артур Міхно

  Work.ua

  Ми вже більше 2-х років працюємо із Promodo над проектом Work.ua. Спрівпраця з ними дозволила нам збільшити цільовий трафік, знизити ціну за конверсію та зробити наш бренд впізнаваним.

  У роботі із Promodo нам подобається їх людяність, можливість взаємодії у будь-який зручний час та швидке реагування на запити. Команда приємно вражає своїм ентузіазмом та професіоналізмом!

  Нам приємно рекомендувати Promodo як надійного партнера.

 • Наталія Кошова

  Наталія Кошова

  Comfy.ua

  У 2014 році ми поставили амбітні цілі щодо розвитку online-каналу продажів. Після кількох зустрічей із командою Promodo ми домовилися про співпрацю на невеликому проекті, що розкрив потенціал можливостей співпраці.

  З того часу ми отримали надійного партнера, який допомагає нам вирішувати не тільки маркетингові задачі, але й розвивати e-commerce взагалі. Разом із Promodo ми досягли значно більшої ефективності в пошуковому маркетингу і роботі з контекстно-медійними мережами.

  Головна перевага роботи Promodo – комплексний, стратегічний підхід та орієнтованість на результат. Ми вдячні за всі челенджі, що служать нам стимулами йти вперед!

 • Володимир Сломушинський

  Володимир Сломушинський

  Technodom.kz

  Під час співпраці компанія Рromodo зарекомендувала себе як команду фахівців, що мають актуальні експертні знання у сфері інтернет-маркетингу.

  Компанія Promodo показала свою здатність відповідально підходити до поставлених задач, виконувати роботи якісно, враховуючи особливості ринку. Важливою частиною роботи Рromodo є готовність вивчати бізнес клієнта для досягнення найамбіціознішої мети.

 • Артур Оруджалієв

  Артур Оруджалієв

  Ain.ua

  Коли виникла необхідність пошукової оптимізації нашого проекту, ми звернулися до Promodo. Критерії були простими: це один з лідерів ринку та наш давній партнер. Компанія добре себе зарекомендувала у співпраці з іншими проектами і проводить відмінні івенти.

  До постійної співпраці ми не були готові, тому домовилися про разову внутрішню оптимізацію сайту. Звіт і всі роботи з оптимізації були виконані вчасно. Ми отримали масу даних, команда Promodo впоралася набагато краще за нас.

Контакти

[email protected]

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
04070, м. Київ,
вул. Ігоревська, 1/8,
офіс 16

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18

Львов, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, г. Львов,
ул. Героев УПА 73,
корпус 10