Рули в ліс
Зроблено для

Про проект
Інтернет-магазин Rozetka за допомогою Promodo провів серед користувачів мережі соціальну акцію і перетворив стежку в Харківському лісопарку на облаштований за європейськими стандартами веломаршрут. Користуючись конструктором, кожен охочий міг намалювати свій варіант велодоріжки на карті Лісопарку і розмістити його в галереї на офіційному сайті акції

Посади дерево: Харків

Про проект
Харків завжди був одним з найзеленіших міст України, і ми хочемо бачити його таким і надалі. Тому ми, усім колективом компанії Promodo, створили соціальний проект «Посади дерево», завдяки якому в нашому місті стало на кілька сотень дерев більше. На цьому сайті з 5 по 23 жовтня кожен охочий міг проголосувати за озеленення улюбленого району. Так, загалом ми отримали 11 656 голосів. У Дзержинському районі, що набрав максимальну кількість голосів — 3296, ми посадили 400 дерев: липи, горобини та берези.

Save Heart

Про проект
Компанія Promodo створила сайт для надання допомоги Харківському центру кардіохірургії. Проект «Врятуй серце» допомагає збирати гроші для проведення операцій і подальшого лікування дітей із вадами серця, а також сприяє забезпеченню відділень кардіологічного і кардіохірургічного профілю сучасною лікувально-діагностичною апаратурою.

Посади дерево: Київ
Зроблено для

Про проект

Це вже другий наш проект спільно з компанією Rozetka.ua з благоустрою міських територій. Кількома роками раніше в Харкові була проведена інша успішна кампанія ( "посади дерево: Харків") з озеленення міста. На цей раз ми допомагали зробити чистішим і гарнішим Київ. Нами був розроблений сайт, за допомогою якого кожен житель столиці міг вибрати дерево і місце його висадки, а потім взяти участь в оздобленні свого міста вже офлайн.

Нам вдалося задіяти в проекті понад 2500 киян, а з вірусним поширенням інформації про кампанію допомогла небайдужа, патріотично налаштована молодь. В результаті акції було висаджено більше 3000 дерев у всіх 10 районах міста.

Плануй заради майбутнього

Про проект

На період карантину українському бізнесу як ніколи потрібна підтримка. Через падіння попиту та втрату офлайну 0.4% власників вже закрили бізнес, понад 10% призупинили роботу. Тисячі людей, які працювали в цих компаніях, не мають можливості заробляти.

На вебсторінці cоціального проекту Promodo – «Плануй заради майбутнього» зібрано список бізнесів, які можуть не пережити кризу. Не потрібно донатів чи пожертв — достатньо стати їх клієнтом. Допоможе навіть одна покупка, замовлення послуги або бронювання на майбутнє. В якості подяки – ви знайдете на сторінці унікальні промокоди, знижки та акції.