Доповідачі

 
Катерина Мiкула Генеральний директор Lamoda.ua
Дмитро Шоломко Директор Google в Україні
Сергій Орлов Співзасновник компанії eTachki
 
Юрій Филюк Засновник платформи "Тепле Місто"
Вадим Бортник Директор мережі Freshline
Володимир Многолітній Засновник та СЕО компанії Genesis
 
Олексій Малицький Співзасновник Sammy Icon, Бренд консультант
Єгор Стефанович Директор Департаменту інформаційних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України
Олександр Кучеренко Директор з персоналу ДТЕК
 
Сергій Романов Спеціаліст з просування web-проектів, Promodo
Микита Корчевський Керівник відділу email-маркетингу, Promodo
Євгенія Тирінова Спеціаліст по контекстній рекламі, Promodo
 
Рінат Магомедов Керівник відділу UI/UX, Promodo

Про подію

Рецепт успіху доброї конференції дуже простий: цікаві та інформативні спікери, активна аудиторія із почуттям гумору і, звичайно, команда спеціалістів, що займається організацією. Додайте до цього трішки екзотики, щоб захід вийшов дійсно незабутнім і цікавим.

І цього разу нам було чим здивувати гостей семінару – від рівня доповідачів до кейтерингу та сувенірів. Серед спікерів особливо варто відзначити Дмитра Шоломка (директора Google Ukraine) та Єгора Стефановича, співробітника Секретаріату Кабміну. Також учасники семінару особливо виділили доповіді Олексія Малицького (співзасновника SAMMY ICON), який поділився досвідом популяризації бренду з малим бюджетом, і Олександра Кучеренко (ДТЕК), який розкрив секрет мотивації співробітника залежно від його типу, рівня компетентності та лояльності.

Окремо хочеться подякувати всім, хто відвідав захід – а це понад 300 учасників! Дякуємо за ваші питання спікерам і small talk у перервах. Саме ви зробили Promodo Рartners по-справжньому теплим і креативним.

Відео та презентації

Завантажити презентацію Катерина Мiкула «Складності роботи з віддаленою командою при матричної структурі підпорядкування»
Завантажити презентацію Сергій Орлов «Навіщо онлайну - офлайн?»
Завантажити презентацію Дмитро Шоломко «Як мобільні комунікації змінюють світ навколо нас»
Завантажити презентацію Олександр Кучеренко «Будьте у тренді - використовуйте ситуаційний менеджмент»
Завантажити презентацію Юрій Филюк «Інтеграційна система, від якої виграють усі»
Завантажити презентацію Олексій Малицький «Earned media опыт собственных проектов»
Завантажити презентацію Микита Корчевський «Пишемо крейдою. Максимальна ефективність від простих інструментів»
Завантажити презентацію Рінат Магомедов, Юлія Цапок «Скільки UX в вашому UI»
Завантажити презентацію Сергій Романов «Автоматизація процесу створення додаткових точок входу на ресурс»
Завантажити презентацію Єгор Стефанович «Е-Ukraine as Innovation Platform for Reforms»
Завантажити презентацію Євгенія Тирінова «Мобільний додаток для бізнесу»
Завантажити презентацію Вадим Бортник «Створення команди мрії»

Відгуки

Хочу признатись, що на сьогодні це була найкраща аудиторія, перед якою я виступав: не зажаті, класні люди без комплексів, які багато посміхаються! Виступ в Promodo на даний момент – мій улюблений! Дякую всій команді за організацію!
Олексій Малицький, Sammy Icon
Величезне спасибі Promodo за теплий прийом і веселу атмосферу! День був дуже насиченим корисною інформацією та позитивними емоціями. Дякую, хлопці, так тримати!
P.S. Окрема подяка за вино;)
Тетяна Полянська, stylus.ua
20 жовтня Київ зустрів нас чудовою погодою і можливістю на мить побувати в світі тепла й затишку неповторної Грузії на Promodo Partners 2016. Підводжу підсумки: Корисність - 95%. Організація: додати нічого, все продумано до дрібниць (навіть геолокація, 5 хвилин від вокзалу). Можливо, багатьом харківським організаторам непогано було б побувати у вас в якості гостя, щоб не факапити свої заходи. Велика подяка співробітникам Promodo за запрошення і ініціацію заходу. Бажаю вам успіхів, і так тримати!
Юлiя Обухова, juliette.in.ua
Дякую Рromodo Рartners 2016. Отримав неймовірну насолоду від атмосфери, нових цікавих знайомств, зрозумілих і корисних докладів. Окрема подяка всій команді Promodo за чудову організацію.
P. S. Грузинська кухня, ммм…
Володимир Юхименко, IDMC
Другий рік поспіль я беру участь в цьому заході і готовий сказати, що це одна із кращих конференцій, присвячених електроній комерції, а може й найкраща!
Чим характерні івенти Promodo:
1. контент дуже високої якості;
2. яскраві доповідачі;
3. відсутність "випадкових" людей серед публіки.
Якщо Вам не вдалося побувати на Promodo Partners 2016, дуже раджу стежити за каналом компанії на YоuТubе. Сподіваюся, колеги зроблять доповіді надбанням громадськості!
Андрій Клименко, nektarnik.com.ua
Велике спасибі команді Promodo та особисто Олександру Колб за захоплюючий та корисний семінар!
Юрій Уханов, webvision.ua
Хлопці просто молодці. Організація, вибір спікерів, нетворкінг – все на вищому рівні! Дякую, Рromodo, що навчаєте, по суті, весь ринок.
Святослав Амелін, mebelok.ua
Дякую компанії Promodo за такой чудовий прийом. Багато корисної інформації та найсмачнішої їжі!
Валерія Федорчук, miritec.com
Промодо Партнерс – відмінно! Сподобалися майстер-класи – це завжди найцікавіше. Доповіді особисто мені не всі були корисними, проте, наприклад, на доповіді Олексія із Sammy Icon було здорово та натхненно.
Дякую за все!
Катерина Подгорна, MD Fashion
Чудовий захід, дуже гарна організація, цікаві доповідачі, смачна грузинська кухня та приємні подарунки! Отримала величезне задоволення, нові корисні знання та знайомства! Бажаю успіху та зростання Вашій компанії, вдалих та цікавих проектів!
Анна Серебрянська, molokija.com
На конференції, організованій Promodo, у кожній доповіді ловлю інсайти. З доповіді директора Google Ukraine дізнався, що людина в середньому 150 разів за день дивиться на екран свого смартфона. Відразу з'явилася ідея зробити лічильник переглядів, щоб відстежувати свою цифру по відношенню до середнього показника. З доповіді засновника проекту еТachki з'ясувалося, що AliExpress входить до топ-3 гравців українського ecommerce-ринку за обсягом продажів. І це при тому, що вони абсолютно нічого не роблять, щоб хоч якось поліпшити експірієнс в Україні. Уявляєте, який потенціал?
Давід Браун, TemplateMosnter, People’s Project
Все пройшло чудово)
Спікери були цікаві, сподобався чувак, що розповів про брендування, і останній спікер – про менеджмент. Послухали досвід інших людей. Що-небудь застосуємо в своєму бізнесі. В цілому, дуже крутий семінар для розширення горизонтів, адже час і технології не стоять на місці. На минулій конференції розповідали про ботів в месенджерах, оскільки вони щойно з'являлися, а на цій – вже про те, як їх застосовувати у своєму бізнесі.
Дякую за запрошення!
Віталій Сєров, nektarnik.com.ua
З дня заходу пройшов майже місяць, а корисні спогади досі монументально лишаються в пам'яті. Змістовні та надихаючі лекції, майстер-класи з лайфхаками для e-commerce-проектів, живе спілкування з доповідачами про актуальнi робочi моменти і свіжа експертна думка. Сподобався мікс представників великого бізнесу і молодих стартапів. Досвід кожного з них стане у нагоді в рамках власного онлайн-магазину. Щодо практикумів команди Promodo – окреме спасибі. Важливi теми і зрозумілі приклади, докладні пояснення і здорова порція гумору зарядили на результат.
Аліса Кучеренко, intertop.ua
Мы враженi рівнем організації семінару. Дуже харизматичні спікери, багато корисної інформації відклалося в пам'яті – корисної і для роботи, і просто для життя :) На семінарі Promodo Partners жодного разу не було нудно – і це вже хороший показник. Щоправда, від колег чула, що кiлька доповідей до обіду були дещо незрозумілими. Дуже порадували пляшка грузинського вина у подарунок та чудовi фуршети. І звичайно, без приємних знайомств не обійшлося!
Анна Набіулліна, nic.ua
Прекрасна організація, цікаві спікери – усi на висоті! Так тримати! Готовий із задоволенням відвідувати ваші заходи у майбутньому.
Володимир Сулак, ukranews.com
Promodo partners – це напевно одна з небагатьох конференцій, на яких люди говорять у справі, без зайвої води і балаканини. Лише досвід успішних компаній! Лише цікаві кейси не тільки з України, але й з усього світу, саме тому мені дуже подобаються їх конференції. Окремо хочеться подякувати Promodo за харизматичних і цікавих спікерів. Дуже цікаво слухати колег, які дiляться досвідом роботи з зарубіжними ринками, тому що вони є піонерами в нашій справі. Загалом, після їх доповідей є чіткий вектор куди і в якому напрямку потрібно рухатися. Також сподобалися майстер-класи від самих співробітників, особливо з UX дизайну. Щороку команда робить тематичні конференції. Дуже радує, що в цьому році конференція була у грузинському стилі. Молодці!
Ігор Синиця, dveribelorussii.com.ua
Відвідала Promodo Partners 20 жовтня і не можу не відзначити, що це був один з найбільш корисних заходів, на яких я була присутня за останній час. Чудовi спікери, цікаві теми доповідей, дуже доброзичлива атмосфера, організація на найвищому рівні. Оцінка не просто 5, а 5 з плюсом! Організаторам респект! Буду рада вiдвiдати події від Promodo у майбутньому.
Анастасія Тарусіна, Мастер Сервiс

Фото з заходу

Минулі заходи
Promodo Partners

17 травня 2018 Київ Promodo Partners

Конференція Promodo Partners, яка пройшла в Києві 17 травня 2018 року, зібрала експертів з інтернет-маркетингу та представників української та закордонної електронної комерції.

Семінар носив закритий характер. Ніякіх рекламних агентств - тільки лідери ринку.

Ведущие докладчики: Сергій Арабаджи, Сергій Братусьов, Дайніуш Лілюс, Андрей Хорсев, Дмитро Чинь, Павло Вржещ, Олексій Філановський, Артем Шевченко, Олександр Заремський, Максим Місіченко, Микита Корчевський, Рінат Магомедов
19 квітня 2017 Київ, Україна Маркетинг інтернет-магазинів і сервісів

Напередодні травневих свят в Києві відбувся сьомий семінар-практикум Promodo Partners.

Ведущие докладчики: Євген Разуваєв, Дмитро Покотило, Слава Баранський, Давид Браун, Альона Владимирська, Вадим Нехай, Рената Мусіна, Зоя Хілик, Олександр Колб, Євген Сафонов, Дмитро Тонких, Микита Корчевський, Олександр Рубан
26 листопада 2016 Алматы, Казахстан Маркетинг інтернет-магазинів і сервісів

Promodo Partners – це міжнародна платформа в сфері інтернет-маркетингу, що вже вдруге проходило в Алмати. Семінар-практикум відбувся в рамках чотирьох майстер-класів від експертів Promodo. Учасники мали змогу поспілкуватися з гуру інтернет-маркетингу, перейняти їх досвід і відстежити останні тренди цієї галузі.

Ведущие докладчики: Микита Корчевський, Антон Поліщук, Артем Мудрак, Олександр Колб
Весь архів

Кращі заходи в області інтернет-маркетингу.
Кращі фахівці в галузі

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Контакти

contact@promodo.com

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
01033, м. Київ,
вул. Сім'ї Прахових, 50,

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18

Львів, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, м. Львів,
вул. Героїв УПА, 73,
корпус 10