Cоціальний маркетинг

Як це працює

Соціальні мережі, галузевi блоги і навіть YouTube широко увійшли в наше повсякденне життя, і мають значний вплив на прийняття нами рішень. У мережах Facebook, Instagram, Pinterest, Swarm, LinkedIn зареєстровані мільйони користувачів. Всі вони — ваші теперішні або майбутні клієнти. Активний розвиток представництва вашого бренду в соцмережах — це можливість розповісти мільйонам підписників про ваш проект.

Що ми пропонуємо

Єдина стратегія

Нескладна адаптація можливостей соціальних мереж з іншими каналами просування. Додавання функціоналу соціальних мереж для вирішення завдань продажів, збільшення медійного охоплення рекламних кампаній.

Гнучкий інструментарій

Ефективне доповнення заходів з пошукового просування і контекстної реклами проектів, підвищення клікабельності рекламних повідомлень і банерів, зниження загальної вартості залучення відвідувачів на сайт.

Трафік і продажі

Вирішення завдання продажів товарів або послуг за допомогою розробки окремих механік взаємодії з аудиторією, створення спецпроектів і проведення активацій. Широкі можливості «націлювання» на необхідну аудиторію інструментами контекстної реклами.

Взаємодія зі споживачем

Вирішення низки маркетингових задач: підвищення лояльності цільової аудиторії до бренду, зростання впізнаваності, створення додаткового каналу комунікації з цільовою аудиторією, управління репутацією компанії, підкріплення її позитивного іміджу.

Інструменти

Конкурентний аналіз

Аудит активності колег по ринку та поточного подання бренду в соціальних мережах. Аналіз і виявлення оптимальних каналів взаємодії бренду з користувачами. Визначення основних показників ефективності ведення аккаунтів у соціальних мережах.

Розробка стратегії

Побудова моделі комунікації бренд-спільноти з аудиторією в соціальних каналах. Розробка або адаптація позиціонування бренду в соціальних мережах, сайтах ЗМІ та інших digital-медіа.

Так само ми надаємо послугу вірусний маркетинг и просування youtube-каналу.

Контент-маркетинг

Розробка контент-плану, рубрикатора спільноти, календаря повідомлень, механік залучення аудиторії, додатків та активацій. Прогнозування і оцінка ефективності на основі заданих KPI.

Відслідковування KPI

Постійний аудит показників, важливих для бренду: медійне охоплення, залученість аудиторії, динаміка приросту фанів у спільнотах, ефективність проведення акцій і активацій, кількість згадувань у ЗМІ, участь залученої цільової аудиторії в ланцюжку продажів.

Если Вы хотите работать с нами,
давайте начнем с обсуждения задачи
Отримати консультацію

 • Наталія Кошова і Саша Жиляєв намагаються скласти орігамі-жирафа, поки розповідають про співпрацю з Promodo. У компанії COMFY вони відповідають відповідно за напрямки ecommerce і digital-маркетингу.

 • Максим Левченко, директор департаменту "Інтернет-проект" компанії MOYO,
  розповідає про спільну роботу над проектом і ділиться історією успіху.

 • Євген Матлай, директор компанії Infoshina, розповідає про роботу з Promodo.

 • Владислав Чечоткін

  Владислав Чечоткін

  Rozetka.ua

  Із компанією Promodo ми познайомилися в 2006 році на семінарі, який вони організовували. З того часу й почалася наша співпраця.

  Почавши із пошукового просування та отримуючи позитивні результати, ми стали передавати фахівцям й інші проблеми для вирішення. Досить зручно, коли один підрядник може взяти на себе одразу кілька напрямків роботи. Це не тільки економить час, а й дозволяє знаходити комплексне рішення задач, замість того. щоб е закривати точкові потреби.

  Через роки тісної співпраці, що переросли в дружбу, хочеться відзначити не тільки професіоналізм команди, але й добре ставлення, відкритість і готовність до спілкування та експериментів.

 • Артур Міхно

  Артур Міхно

  Work.ua

  Ми вже більше 2-х років працюємо із Promodo над проектом Work.ua. Спрівпраця з ними дозволила нам збільшити цільовий трафік, знизити ціну за конверсію та зробити наш бренд впізнаваним.

  У роботі із Promodo нам подобається їх людяність, можливість взаємодії у будь-який зручний час та швидке реагування на запити. Команда приємно вражає своїм ентузіазмом та професіоналізмом!

  Нам приємно рекомендувати Promodo як надійного партнера.

 • Наталія Кошова

  Наталія Кошова

  Comfy.ua

  У 2014 році ми поставили амбітні цілі щодо розвитку online-каналу продажів. Після кількох зустрічей із командою Promodo ми домовилися про співпрацю на невеликому проекті, що розкрив потенціал можливостей співпраці.

  З того часу ми отримали надійного партнера, який допомагає нам вирішувати не тільки маркетингові задачі, але й розвивати e-commerce взагалі. Разом із Promodo ми досягли значно більшої ефективності в пошуковому маркетингу і роботі з контекстно-медійними мережами.

  Головна перевага роботи Promodo – комплексний, стратегічний підхід та орієнтованість на результат. Ми вдячні за всі челенджі, що служать нам стимулами йти вперед!

 • Володимир Сломушинський

  Володимир Сломушинський

  Technodom.kz

  Під час співпраці компанія Рromodo зарекомендувала себе як команду фахівців, що мають актуальні експертні знання у сфері інтернет-маркетингу.

  Компанія Promodo показала свою здатність відповідально підходити до поставлених задач, виконувати роботи якісно, враховуючи особливості ринку. Важливою частиною роботи Рromodo є готовність вивчати бізнес клієнта для досягнення найамбіціознішої мети.

 • Артур Оруджалієв

  Артур Оруджалієв

  Ain.ua

  Коли виникла необхідність пошукової оптимізації нашого проекту, ми звернулися до Promodo. Критерії були простими: це один з лідерів ринку та наш давній партнер. Компанія добре себе зарекомендувала у співпраці з іншими проектами і проводить відмінні івенти.

  До постійної співпраці ми не були готові, тому домовилися про разову внутрішню оптимізацію сайту. Звіт і всі роботи з оптимізації були виконані вчасно. Ми отримали масу даних, команда Promodo впоралася набагато краще за нас.

SMM просування

Просування в соціальних мережах - це вже не один зі способів просування в інтернеті, а гостра необхідність для кожного бізнесу. Згідно з дослідженням PlusOne, в соціальних мережі Instagram зареєстровано 11 млн українців, а в Facebook зареєстровано 13 млн українців. І ці цифри невпинно зростають з кожним роком. SMM-просування дозволяє вибудувати комунікацію з клієнтами, потенційними і існуючими, підвищити лояльність і впізнаваність бізнесу. Таким чином, головне питання для бренду полягає тільки в тому, якою саме робити комунікацію, а не робити її в принципі.

Як працює просування в соціальних мережах (SMM)

1. Виявляються цілі й потреби для конкретного бізнесу.

2. Виконується аудит і аналіз поточної ситуації, конкурентів.

3. Робота починається з оформлення акаунтів, заповнення інформації для оптимізації пошуку і спонукання користувачів підписатися.

4. Формується комунікація з аудиторією за допомогою рекламних інструментів і контент-маркетингу.

5. Бренд отримує лояльних постійних, «теплих» потенційних клієнтів і канал взаємодії з ними.

Що входить в SMM-просування

1. Аналіз перед початком робіт. Наші фахівці збирають необхідну інформацію про аудиторію, конкурентів і ніші вашого бізнесу. Складаємо портрет цільової аудиторії, виявляємо їх потреби і цілі. Проводимо аналіз контенту в даній ніші на ринку. Виконуємо комунікаційний аудит, визначаємо найефективніші методи роботи з аудиторією і взаємодії з нею.

2. Розробка стратегії. Опрацьовуємо загальний стиль і tone of voice ведення бренду в соціальних мережах, якщо це потрібно для вирішення завдання. На підставі аналізу, прогнозуємо як SMM-просування допоможе в розвитку бізнесу в найближчій і довгостроковій перспективі. Продумуємо механіки, рубрикатор і види контенту, які будуть використовуватися в роботі. Підраховуємо присутність ЦА бізнесу в соціальних мережах.

3. Контент-маркетинг. Копірайтери і дизайнери створюють контент-план і продумують креативні механіки, враховуючи всі сучасні тренди. Контент постійно проходить A / B тести і видозмінюється, підвищуючи залученість аудиторії в соціальних мережах. Продумуємо соціальні активності і взаємодіємо з лідерами думок. Оперативно реагуємо на всі ситуативні новини і спілкуємося з передплатниками, підвищуючи лояльність. А фотографи і крафтмейкери створюють живий і цікавий аудиторії контент.

4. Таргетована реклама. Налаштовуємо таргетовану рекламу і просування постів. Проводимо тестування залученості і регулярно підвищуємо рівень охоплення цільової айдиторії. Виділяємо ядро цільової та околоцелевой аудиторії, використовуючи необхідні інструменти SMM-просування. Постійно проводимо аудит показників і коригуємо дії, щоб досягти максимального результату.

5. Регулярна звітність. Відстежуємо KPI, такі, як: медійний охоплення, показники залученості аудиторії, динаміка приросту аудиторії, ефективність проведення активностей, участь цільової аудиторії в ланцюжку продажів. Щомісяця показуємо результати і аналізуємо їх.

6. Консалтинг. Допомагаємо бренду продумати tone of voice, розробити єдину стратегію просування в соціальних мережах бізнесу. Вказуємо на помилки і недоліки в поточному стані справ, створюємо креативи, дизайн, акції та активності. Проводимо консультації по створенню контенту і таргетування.

Переваги просування в соціальних мережах

Соціальний маркетинг - недооцінений вид просування, так як результат буває не моментальним і розтягнутим в часі. Але його плюси незаперечні:

1. Комунікація з потенційними і існуючими клієнтами. Соціальні мережі - кращий варіант взаємодії з аудиторією. Це найшвидший і простий спосіб розповісти людям про нову послугу, акції, товар або просто налагодити повноцінну комунікацію.

2. Формування лояльності до бренду. Передплатники, які стежать за соціальними мережами бізнесу, з часом починають до нього ставитися відданіше, а деякі з них стають адвокатами бренду. Це конвертує аудиторію в постійних і максимально лояльних клієнтів.

3. Підвищення впізнаваності. Завдяки соціальним мережам можна підвищити знання бренду, товару або послуги. Маючи доступ до 5,8 млн користувачів, бізнес отримує можливість взаємодіяти з кожної потенційно важливої для його цілей аудиторією.

Контент-маркетинг для просування в соціальних мережах

Якісний контент-маркетинг - це основа просування соціальних мереж. Існує безліч чорних і сірих методів, які можуть не тільки вбити аккаунт, але і привести до негативного відгуку від аудиторії. Контент-маркетинг - повністю білий і прозорий метод, заснований на прямому залученні користувачів.

Наші фахівці - SMM-маркетологи, редактори, копірайтери, фотографи, крафтмейкери і дизайнери, працюють над тим, щоб контент був креативним, якісним, цікавим і провокаційним. Фахівці регулярно проводять мозкові штурми, генерують нові ідеї. Вся команда працює в штаті, що дозволяє взаємодіяти між собою для досягнення високих результатів.

Регулярні промопости і конкурси, нові механіки - все це активно використовується і входить в послуги SMM-просування. При необхідності ми розробляємо унікальний крафтового контент, органічно вписуючи продукт або послугу в пости. Наші фотографи готові створювати зображення, що підкреслюють переваги товарів і послуг бізнесу. Створений нами дизайн і Моушн-дизайн надають соціальним мережам бренду унікальність і стиль.

Соціальні мережі - це обличчя бренду, яке ми можемо зробити максимально привабливим.

Наш подход

Етапи просування мобільних додатків

1Налаштування мобільної аналітики

Аналітика мобільних додатків дає можливість:

 • зібрати дані про роботу додатка для подальшого аналізу;
 • переконатися в точності і достовірності отриманої інформації;
 • отримати додаткові відомості про канали трафіку і установок.

2Оптимізація в магазині додатків (ASO)

Оптимізація додатків під Google Play і App Store дозволяє:

 • привести трафік з органічної видачі;
 • отримати умовно безкоштовні встановлення додатка;
 • підвищити ефективність інших каналів, які залучають трафік на сторінку додатка в магазинах Apple і Google;
 • правильно ранжуватися в категоріях, рейтингах, щоб користувачі легше знаходили додаток.

ASO є одним з найважливіших етапів просування додатків в Google Play і App Store.

3Запуск рекламних кампаній

Налаштування рекламної кампанії допомагає:

 • оптимізувати рекламну кампанію під досягнення потрібних KPI по установкам і охопленням;
 • провести сегментацію користувачів і персоналізувати торгову пропозицію;
 • побудувати послідовну комунікації з користувачем на відповідних етапах взаємодії та життєвого циклу.

4Аналіз і утримання

За допомогою аналітики можна визначити:

 • як поводяться користувачі після установки, слабкі місця програми та можливості для поліпшення;
 • показники прибутковості додатку;
 • ефективність маркетингових заходів і просування в цілому;

Утримання дозволяє перевести користувачів в лояльну аудиторію, мотивувати їх повертатися в додаток для здійснення цільових дій.

5КPI просування мобільних додатків

На старті визначаються показники ефективності просування (КPI). У процесі роботи ми аналізуємо їх в динаміці, стежимо за результативністю кампаній. Які KPI ми використовуємо при просуванні мобільних додатків android і ios:

 • CPI (Cost per install), CPA (Cost per action) - ціна за встановлення і цільову дію;
 • LTV (Life Time Value) - середній дохід з користувача від моменту встановлення і до видалення програми;
 • ARPU (Average revenue per user) - середній дохід на активного користувача. На відміну від LTV, розраховується в будь-який момент часу;
 • Retention Rate - показник повернення користувачів в додаток в розрізі днів, які пройшли з моменту установки;
 • DAU (Daily Active Users), WAU (Weekly Active Users), MAU (Monthly Active Users) - кількість користувачів, які користувалися додатком за день, тиждень і місяць.
Если Вы хотите работать с нами,
давайте начнем с обсуждения задачи
Отримати консультацію

Клієнти та проекти

Детальніше

Підвищили впізнаваність бренду Monobank.

Замовитувати користувачів на установку програми.

Конвертувати цільову аудиторію в клієнтів з картами Monobank.

активацій карт
до числа встановлень
21,6%
Детальніше

Як проводити користувача крізь всю воронку: від встановлення застосунку до покупки з нього?

За чотири місяці роботи ми отримали зростання кількості органічних установок: +29% в AppStore та +12% у Google Play.

А також перевиконали план доходу з каналу платної реклами на 12%.

Клієнти та проекти

Розетка

Консалтинг і аудит
Пошуковий маркетинг
YouTube-оптимізація
Соціальний маркетинг
Соц. проекти
Контекстна реклама
Подробнее

В пошуковому маркетингу робота з усіма 9 доменами

Понад 80% з 10 000 запитів — у Топ–10 пошукових систем

FB: збільшення фанів на 25% за 5 місяців, VK + 25 000 фанів за 2,5 місяці

FB: 3-разове зростання залученості користувачів

Масштабна робота з контекстною рекламою Google.Adwords, Яндекс.Директ

Робота
з
2008 р.
FB,
VK охоплення
+200%
"
З компанією Promodo ми познайомилися в 2006 році на семінарі, який вони організовували. Відтоді і п Читати відгук

EVA

Соціальный маркетинг
Подробнее

Розробка та реалізація креативних активацій

Розробка контент-стратегії ведення спільнот

Розробка програми для проведення активацій в соц.мережах

Snack Production

Соціальний маркетинг
Подробнее

Розробка контент-стратегії ведення 4 співтовариств (Flint, Grenki, Chipster's, Zubby) в соціальних мережах

Підвищення охоплення і лояльності до брендів компанії в соціальних мережах

Розробка і реалізація UGC активацій

Зростання
залученості
335%
Збільшення
охоплення
1014%

LETU.UA

Медійна реклама
Соціальний маркетинг
Подробнее

Розробка контент-стратегії ведення спільнот

Розробка та реалізація креативних активацій

Медійними інструментами за рік було проведено більше 10 РК для охоплення різних груп цільової аудиторії

Kenwood

Консалтинг і аудит
Пошуковий маркетинг
Cоціальний маркетинг
Подробнее

Понад 70% запитів — у Топ–10 пошукових систем

Розробка стратегії контент-розвитку проекту

Налаштування мікророзмітки у видачі ПС

FB: створення спільноти

Кількість
трафіку
+600%

Фора

Соціальний маркетинг
Подробнее
Охоплення Facebook × 17
Залучених
користувачів
× 20
"
Від імені мережі Фора хочу подякувати компанії Promodo за той час, що ми провели разом. З командою Читати відгук

Дека

Консалтинг і аудит
Пошуковий маркетинг
YouTube-оптимізація
Юзабіліті-проектування
Соціальний маркетинг
Контекстна реклама
Аналітика
Email-маркетинг
Подробнее

Запуск каналу email

Комплексний супровід email-маркетингу

Понад 80% запитів — у Топ–10 пошукових систем

Створення та розвиток активних брендових спільнот у соціальних мережах

Збільшення продажів за допомогою email розсилок на 2100%

Продажі
SEO
+25%
Збільшення
конверсії на
40%
Вартість
конверсії
–71%

ChopChop

Соціальный маркетинг
Подробнее

Створення активної бренд-спільноти в Харкові

Охоплення спільноти більше 100 000 користувачів за місяць

Розробка контент-стратегії ведення спільноти

Nikon

Cоціальний маркетинг
Подробнее

Просування камери Nikon D7500 за допомогою Facebook Canvas.

Ціна
за клік
0,12$
Ефективність
кампанії
5 з 25

Gismeteo

Консалтинг і аудит
Пошуковий маркетинг
Аналітика
Соціальний маркетинг
Подробнее

У пошуковому маркетингу робота з .ua, .by, .pl доменами

Понад 60% запитів — у Топ–10 пошукових систем Google, Яндекс

Понад 95% запитів — у Топ–10 пошукових систем Google.by, Яндекс.by

Кількість
трафіку
+405%

Freud House

Соціальный маркетинг
Подробнее

Створення активної бренд-спільноти

Розробка та реалізація креативних активацій

Охоплення спільноти більше 185 000 користувачів за місяць

Freshline

Соціальный маркетинг
Подробнее

Розробка контент-стратегії ведення спільнот

 • Просування мобільного додатку

 • Забезпечення продажів на рівні заданих KPI

 • FB: збільшення кількості фанів на 200%

 • FB: 10-ти кратне зростання залученості користувачів

FB: охоплення+200%

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Контакти

contact@promodo.com

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
01033, м. Київ,
вул. Сім'ї Прахових, 50,

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18

Львів, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, м. Львів,
вул. Героїв УПА, 73,
корпус 10