SEO
аудит сайту

Для чого потрібно

Пошуковий SEO аудит сайту проводиться для виявлення причин, що заважають виходу сайту в ТОП пошукової видачі. В рамках аналізу сайту проводиться технічний аудит, аналіз зовнішньої посилальної маси, аналіз контенту і пошукових запитів, вивчаються веб-ресурси конкурентів.

Коли потрібен пошуковий аудит сайту

Сайт займає недостатньо високі позиції в пошуковій видачі

Сайт потрапив під санкції пошукових систем

Підсумком пошукового seo аудиту є створення рекомендацій щодо оптимізації сайту, впровадження яких дозволить підвищити його рейтинг "в очах" пошукових систем. І, відповідно, підвищити позиції в пошуковій видачі.

Етапи проведення комплексного аудиту сайту

етап
Вивчення ринку і цільової аудиторії. Це допомагає зрозуміти специфіку бізнесу клієнта і рівень конкуренції.
етап
Складання семантичного ядра. Вивчення пошукових запитів, які використовує клієнт. Список ключових запитів для просування складається з урахуванням іміджу компанії і стратегії її продажів.
етап
Формування рекомендацій щодо створення контенту. Після аналізу поточних позицій по цільових ключових запитах даються рекомендації для підвищення ранжування у видачі. Крім технічних поліпшень і стратегії нарощування зовнішньої посилальної маси це стосується наявності оптимізованого контенту.
етап
Аналіз юзабіліті сайту. Ресурс повинен мати зручну структуру, інтуїтивно зрозумілу навігацію, бути адаптвним під різні браузери. Якщо відвідувачеві буде складно знайти потрібну інформацію на вашому сайті і він швидко піде, то пошукові машини знизять ваш рейтинг.
етап
Вивчення конкурентів. Аналіз стратегії ваших конкурентів і їх позицій в пошуковій видачі дозволяє розробити ефективну тактику просування вашого сайту.
етап
Створення звіту. Після проведення аналізу сайту формується детальний звіт, що включає докладний опис поточного стану веб-ресурсу і конкретні рекомендації щодо його поліпшення.

Замовляючи якісний аудит сайту ви отримуєте не загальні рекомендації щодо поліпшення, а індивідуальний аналіз технічних проблем конкретного сайту. Seo аудит - це фундамент, який дозволяє помітно підвищити позиції сайту, а в підсумку збільшити відвідуваність і продажі.

Технічний аудит сайту

Пошукові системи, по сьогоднішній день залишаються одним з найбільш ефективних джерел цільового конверсійного (що веде до продажу) трафіку, висуваються жорсткі вимоги до технічного стану сайтів в мережі. Потрапити в ТОП видачі, обійшовши або проігнорувавши ці обмеження, фактично неможливо, якщо мова йде про «білий» бізнес в одній з E-Commerce ніш, або про інформаційний сайт.

Повний, покроковий аналіз технічного стану сайту необхідний
для того щоб вирішити чергові два завдання:

Пошук помилок в технічної складової ресурсу і формування ТЗ (технічного завдання) для відділу розробки по їх усуненню з подальшим контролем коректності реалізації.

Формування списку пріоритетних впроваджень на сайті з метою поліпшення його технічної оптимізації, що дає певні бонуси при ранжируванні у видачі пошукових систем.

Сам факт коректної технічної оптимізації, відсутності помилок, своєчасного впровадження нововведень з урахуванням останніх вимог пошукових систем - дуже часто стає сильною конкурентною перевагою і дає відчутний «поштовх» сайту в напрямку ТОП-а. З іншого ж боку, слабка технічна складова - основна перешкода для просування, значно знижує ефективність будь-яких інших кроків спрямованих на просування сайту.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

 • Наталія Кошова і Саша Жиляєв намагаються скласти орігамі-жирафа, поки розповідають про співпрацю з Promodo. У компанії COMFY вони відповідають відповідно за напрямки ecommerce і digital-маркетингу.

 • Максим Левченко, директор департаменту "Інтернет-проект" компанії MOYO,
  розповідає про спільну роботу над проектом і ділиться історією успіху.

 • Євген Матлай, директор компанії Infoshina, розповідає про роботу з Promodo.

 • Владислав Чечоткін

  Владислав Чечоткін

  Rozetka.ua

  Із компанією Promodo ми познайомилися в 2006 році на семінарі, який вони організовували. З того часу й почалася наша співпраця.

  Почавши із пошукового просування та отримуючи позитивні результати, ми стали передавати фахівцям й інші проблеми для вирішення. Досить зручно, коли один підрядник може взяти на себе одразу кілька напрямків роботи. Це не тільки економить час, а й дозволяє знаходити комплексне рішення задач, замість того. щоб е закривати точкові потреби.

  Через роки тісної співпраці, що переросли в дружбу, хочеться відзначити не тільки професіоналізм команди, але й добре ставлення, відкритість і готовність до спілкування та експериментів.

 • Артур Міхно

  Артур Міхно

  Work.ua

  Ми вже більше 2-х років працюємо із Promodo над проектом Work.ua. Спрівпраця з ними дозволила нам збільшити цільовий трафік, знизити ціну за конверсію та зробити наш бренд впізнаваним.

  У роботі із Promodo нам подобається їх людяність, можливість взаємодії у будь-який зручний час та швидке реагування на запити. Команда приємно вражає своїм ентузіазмом та професіоналізмом!

  Нам приємно рекомендувати Promodo як надійного партнера.

 • Наталія Кошова

  Наталія Кошова

  Comfy.ua

  У 2014 році ми поставили амбітні цілі щодо розвитку online-каналу продажів. Після кількох зустрічей із командою Promodo ми домовилися про співпрацю на невеликому проекті, що розкрив потенціал можливостей співпраці.

  З того часу ми отримали надійного партнера, який допомагає нам вирішувати не тільки маркетингові задачі, але й розвивати e-commerce взагалі. Разом із Promodo ми досягли значно більшої ефективності в пошуковому маркетингу і роботі з контекстно-медійними мережами.

  Головна перевага роботи Promodo – комплексний, стратегічний підхід та орієнтованість на результат. Ми вдячні за всі челенджі, що служать нам стимулами йти вперед!

 • Володимир Сломушинський

  Володимир Сломушинський

  Technodom.kz

  Під час співпраці компанія Рromodo зарекомендувала себе як команду фахівців, що мають актуальні експертні знання у сфері інтернет-маркетингу.

  Компанія Promodo показала свою здатність відповідально підходити до поставлених задач, виконувати роботи якісно, враховуючи особливості ринку. Важливою частиною роботи Рromodo є готовність вивчати бізнес клієнта для досягнення найамбіціознішої мети.

 • Артур Оруджалієв

  Артур Оруджалієв

  Ain.ua

  Коли виникла необхідність пошукової оптимізації нашого проекту, ми звернулися до Promodo. Критерії були простими: це один з лідерів ринку та наш давній партнер. Компанія добре себе зарекомендувала у співпраці з іншими проектами і проводить відмінні івенти.

  До постійної співпраці ми не були готові, тому домовилися про разову внутрішню оптимізацію сайту. Звіт і всі роботи з оптимізації були виконані вчасно. Ми отримали масу даних, команда Promodo впоралася набагато краще за нас.

Контакти

contact@promodo.com

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
01033, м. Київ,
вул. Сім'ї Прахових, 50,

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18

Львів, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, м. Львів,
вул. Героїв УПА, 73,
корпус 10

Дніпро, Україна