SEO
аудит сайту

Для чого потрібно

Пошуковий SEO аудит сайту проводиться для виявлення причин, що заважають виходу сайту в ТОП пошукової видачі. В рамках аналізу сайту проводиться технічний аудит, аналіз зовнішньої посилальної маси, аналіз контенту і пошукових запитів, вивчаються веб-ресурси конкурентів.

Коли потрібен пошуковий аудит сайту

Сайт займає недостатньо високі позиції в пошуковій видачі

Сайт потрапив під санкції пошукових систем

Підсумком пошукового seo аудиту є створення рекомендацій щодо оптимізації сайту, впровадження яких дозволить підвищити його рейтинг "в очах" пошукових систем. І, відповідно, підвищити позиції в пошуковій видачі.

Етапи проведення комплексного аудиту сайту

етап
Вивчення ринку і цільової аудиторії. Це допомагає зрозуміти специфіку бізнесу клієнта і рівень конкуренції.
етап
Складання семантичного ядра. Вивчення пошукових запитів, які використовує клієнт. Список ключових запитів для просування складається з урахуванням іміджу компанії і стратегії її продажів.
етап
Формування рекомендацій щодо створення контенту. Після аналізу поточних позицій по цільових ключових запитах даються рекомендації для підвищення ранжування у видачі. Крім технічних поліпшень і стратегії нарощування зовнішньої посилальної маси це стосується наявності оптимізованого контенту.
етап
Аналіз юзабіліті сайту. Ресурс повинен мати зручну структуру, інтуїтивно зрозумілу навігацію, бути адаптвним під різні браузери. Якщо відвідувачеві буде складно знайти потрібну інформацію на вашому сайті і він швидко піде, то пошукові машини знизять ваш рейтинг.
етап
Вивчення конкурентів. Аналіз стратегії ваших конкурентів і їх позицій в пошуковій видачі дозволяє розробити ефективну тактику просування вашого сайту.
етап
Створення звіту. Після проведення аналізу сайту формується детальний звіт, що включає докладний опис поточного стану веб-ресурсу і конкретні рекомендації щодо його поліпшення.

Замовляючи якісний аудит сайту ви отримуєте не загальні рекомендації щодо поліпшення, а індивідуальний аналіз технічних проблем конкретного сайту. Seo аудит - це фундамент, який дозволяє помітно підвищити позиції сайту, а в підсумку збільшити відвідуваність і продажі.

Технічний аудит сайту

Пошукові системи, по сьогоднішній день залишаються одним з найбільш ефективних джерел цільового конверсійного (що веде до продажу) трафіку, висуваються жорсткі вимоги до технічного стану сайтів в мережі. Потрапити в ТОП видачі, обійшовши або проігнорувавши ці обмеження, фактично неможливо, якщо мова йде про «білий» бізнес в одній з E-Commerce ніш, або про інформаційний сайт.

Повний, покроковий аналіз технічного стану сайту необхідний
для того щоб вирішити чергові два завдання:

Пошук помилок в технічної складової ресурсу і формування ТЗ (технічного завдання) для відділу розробки по їх усуненню з подальшим контролем коректності реалізації.

Формування списку пріоритетних впроваджень на сайті з метою поліпшення його технічної оптимізації, що дає певні бонуси при ранжируванні у видачі пошукових систем.

Сам факт коректної технічної оптимізації, відсутності помилок, своєчасного впровадження нововведень з урахуванням останніх вимог пошукових систем - дуже часто стає сильною конкурентною перевагою і дає відчутний «поштовх» сайту в напрямку ТОП-а. З іншого ж боку, слабка технічна складова - основна перешкода для просування, значно знижує ефективність будь-яких інших кроків спрямованих на просування сайту.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Контакти

[email protected]

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
04070, м. Київ,
вул. Ігоревська, 1/8,
офіс 16

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
вул. 23 Серпня,
31Б, офіс 305

Львов, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, г. Львов,
ул. Героев УПА 73,
корпус 10