Доповідачі

 
Юрек Якубов Проектувальник web-інтерфейсів компанії Promodo
Олексiй Кириченко Проектувальник web-інтерфейсів компанії Promodo
Олексiй Пашин Арт-директор компанії QuartSoft
 
Андрiй Махнiборода Провідний дизайнер компанії QuartSoft
Анна Обриньба Дизайнер компанії QuartSoft

Про подію

Перший комплексний семінар для фахівців з юзабіліті та дизайну, власників інтернет-магазинів, а також топ-менеджерів сфери маркетингу і PR. З доповідями виступили досвідчені юзабілітісти і дизайнери компаній QuartSoft і Promodo, розповівши, як зробити сайт розумним, красивим і таким, щоб продавав, та як впливає кожна з цих якостей на бізнес замовника.

Для кого цей захід

Фахівці з юзабіліті та дизайну ознайомилися з кейсами з особистого досвіду доповідачів та змогли перейняти їхні професійні секрети, здобуті під час роботи над інтерфейсами. Власники інтернет-магазинів дізналися, як виділити свій бізнес в умовах постійно зростаючої онлайн-конкуренції, на які деталі потрібно звертати увагу при створенні або редизайні інтерфейсу комерційного сайту, щоб отримати максимальний результат. Керівники маркетингових та PR-підрозділів змогли побачити продукт зсередини, краще зрозуміти принцип його роботи і дізнатися, чим відрізняється гарний дизайн від дизайну, який приносить гроші.

Інсайт

Учасниками семінару стали експерти, які тривалий час займаються дизайном, юзабіліті і просуванням інтернет-магазинів для клієнтів з різних країн світу. Їх практичний досвід дозволив слухачам отримати детальну інформацію про роль графічного дизайну та архітектури сайту в успішній онлайн-торгівлі, а також про вплив цих факторів на поведінку відвідувачів інтернет-магазинів.

Минулі заходи
Promodo Partners

17 травня 2018Київ Promodo Partners

Конференція Promodo Partners, яка пройшла в Києві 17 травня 2018 року, зібрала експертів з інтернет-маркетингу та представників української та закордонної електронної комерції.

Семінар носив закритий характер. Ніякіх рекламних агентств - тільки лідери ринку.

Ведущие докладчики: Сергій Арабаджи, Сергій Братусьов, Дайніуш Лілюс, Андрей Хорсев, Дмитро Чинь, Павло Вржещ, Олексій Філановський, Артем Шевченко, Олександр Заремський, Максим Місіченко, Микита Корчевський, Рінат Магомедов
19 квітня 2017Київ, Україна Маркетинг інтернет-магазинів і сервісів

Напередодні травневих свят в Києві відбувся сьомий семінар-практикум Promodo Partners.

Ведущие докладчики: Євген Разуваєв, Дмитро Покотило, Слава Баранський, Давид Браун, Альона Владимирська, Вадим Нехай, Рената Мусіна, Зоя Хілик, Олександр Колб, Євген Сафонов, Дмитро Тонких, Микита Корчевський, Олександр Рубан
26 листопада 2016Алматы, Казахстан Маркетинг інтернет-магазинів і сервісів

Promodo Partners – це міжнародна платформа в сфері інтернет-маркетингу, що вже вдруге проходило в Алмати. Семінар-практикум відбувся в рамках чотирьох майстер-класів від експертів Promodo. Учасники мали змогу поспілкуватися з гуру інтернет-маркетингу, перейняти їх досвід і відстежити останні тренди цієї галузі.

Ведущие докладчики: Микита Корчевський, Антон Поліщук, Артем Мудрак, Олександр Колб
Весь архів

Кращі заходи в області інтернет-маркетингу.
Кращі фахівці в галузі

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Контакти

contact@promodo.com

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
01033, м. Київ,
вул. Сім'ї Прахових, 50,

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18

Львів, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, м. Львів,
вул. Героїв УПА, 73,
корпус 10