Один із перших в Україні спеціалізованих заходів для фахівців у галузі інтернет-маркетингу, що охоплює головні завдання і рішення у сфері реклами, просування та розвитку проектів в мережі інтернет. Це майданчик для спілкування експертів, представників пошукових систем і сервісів та власників online-бізнесу. Ключові питання для обговорення: пошуковий маркетинг, контекстна реклама, юзабіліті сайтів.

Відгуки

Відмінна конференція, із задоволенням поїхав би ще й у наступному році
Поліщук Євген , RIA Allegro
Дякую Олександру та всім співробітникам Promodo за прекрасно організовану конференцію і цікавих доповідачів. Дуже помітний прогрес у порівнянні з конференцією 2009 року, так тримати! До слова, на ашмановській конференції цього року було менш цікаво, ніж на харківській.
Олексій Лябіхов, Технічний керівник, SEO Рішення
Відмінний профільний захід. Душевна атмосфера, хороша організація і тямущі доповіді гарантують, що час витрачено з користю.
Владислав Флакс, директор, OWOX.ua
Конференція Optimization - це своєрідне співтовариство фахівців і представників бізнесу, які живуть Інтернет-маркетингом і добре розбираються в тому, що роблять. Відмінні доповіді, добре підібрані спікери, активні обговорення в кулуарах - не повний перелік того, що виділяє захід серед інших. Нові знайомства досить швидко трансформуються в друзів, партнерів, клієнтів.
Антон Воронюк, директор з розвитку бізнесу , WebPromo
Нам дуже сподобалося! Дружня та професійна атмосфера, відомі своїми професійними успіхами доповідачі. Із задоволенням візьмемо участь в наступному році!
Денис Циганок, СЕО, Lun.ua
Як спікер на конференції Optimization хочу відзначити високий рівень організації та сфокусованості на конференції. Так, саме сфокусованості на темі і якості доповідей, яка, на мій погляд, робила Optimization на рівень вище інших конференцій. Дуже сподіваюся, що команда Promodo продовжить робити цю відмінну конференцію в майбутньому
Антон Єрмоленко, CEO, shafa.ua
Конференція Optimization для мене завжди була місцем зустрічі знайомих і друзів. Можливість вирватися зі стін офісу та обговорити з колегами зміни ринку за цей рік. Родзинкою кожного року був хедлайнер, фахівець, практик світового масштабу і це запалювало.
Юрій Титков, Директор з розвитку, «Ольшанський і партнери»
Був на найпершій Optimization. Тоді це була перша спроба пера в Харкові. Згодом конференція набрала вагу. Рівень спікерів, кількість потоків, кулуарне спілкування дуже радували на останніх заходах у Києві. Сподіваюся, Promodo продовжить цей нелегкий шлях, незважаючи на певні складнощі в нашій країні. Viam supervadet vadens! Дорогу осилить той, хто йде!
Євген Ковалик, conformato.com

Архів конференцій

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Контакти

contact@promodo.com

 

Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
01033, м. Київ,
вул. Сім'ї Прахових, 50,

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18

Львів, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, м. Львів,
вул. Героїв УПА, 73,
корпус 10

Дніпро, Україна