Одним з найважливіших завдань Національної адміністрації туризму Грузії є популяризація країни, як ключового туристичного напрямку чорноморського регіону. За 2014 Грузію відвідало більше 5,5 млн. туристів. У 2011-2012 роках частка туризму у ВВП країни становила близько 6%.
Реалізувати завдання клієнта з формування іміджу Грузії, як туристичної країни. Скласти і успішно реалізувати медіаплан з упором на пріоритетних для замовника географічних територіях і, як результат, підвищити кількість туристів з цільового регіону.
Рекламна кампанія була запланована на період з 10 травня по 15 червня 2015. Для розуміння портрета цільової аудиторії була проведена детальна аналітика даних, наданих Національною адміністрацією туризму Грузії. У результаті аналізу вийшло сформувати досить докладні портрети найбільш перспективної аудиторії .
Отримані дані були використані при формуванні рекламних кампаній з метою реалізації найбільш відповідного креативу для кожного сегменту аудиторії, що, у свою чергу, дозволило отримати хороший відгук на рекламні повідомлення.
Команда Promodo скористалася моделлю McKinsey Customer Decision Journey для того, щоб зрозуміти як саме мандрівники приймають рішення про вибір туристичного напряму. Надалі ця інформація допоможе впливати на прийняття рішень.
C точки зору онлайну, найбільш суттєвими точками контактів на кожному етапі customer decision journey були виділені наступні:
Дослідження компанії Google, присвячене туристичній вертикалі, показало, що інтернет-реклама впливає на 56% туристів на етапі формування вихідного переліку (initial consideration set) і на 74% туристів у фазі активної оцінки можливостей (active evaluation).
З точки зору впливу каналів на цих двох, вирішальних для вибору країни, етапах (формування вихідного переліку та активна оцінка можливостей), дослідження показало наступні дані:
Search
GDN
YouTube
Display Network
Search
Vkontakte
Пошукові кампанії були розділені за геотаргетингом на найбільші міста регіону, що просувається, також були охоплені менші населені пункти. Додатково кампанії були розділені за частотністю ключових слів:
Високочастотні
Середньочастотні
Низькочастотні
Оскільки метою GDN і YouTube кампаній було охоплення цільової аудиторії та підвищення впізнаваності бренду, були підібрані наступні види таргетингу:
Аудиторії за інтересами користувачів
Категорії сайтів певної тематики
Підібрані вручну місця розміщення
Ключові слова
Підібрані аудиторії додатково були сегментовані за гендерною ознакою. Для кожного сегменту зробили розбивку за віком: від 20 до 22, від 23 до 25, від 26 до 28, від 29 до 32, від 33 до 44 років. У підсумку, у нас вийшло 10 груп таргетингу.
Авіаквитки і авіа перельоти
«Гарячі тури»
Про подорожі
Активний відпочинок
Подорожі
Здоров'я
Культура
Приклади тізерів з найкращими результатами:
Отримати високу залученість користувачів і відмінні показники взаємодії з креативом
Перевищити план на 15—20% по кожному інструменту
Охопити велику кількість релевантних користувачів
У підсумку проведеної кампанії динаміка інтересу до Грузії як туристичного напрямку істотно виросла на цільових географічних територіях в 2015 році в порівнянні з 2014 роком і повернулася до показників, близьким до даних 2014 року, через деякий час після завершення періоду рекламної кампанії.
На вказаний email
ми відправили лист з підтвердженням
підписки на розсилку
Київ, Україна
+380 44 333-69-73
пн–пт. 1000–1900
01033, м. Київ,
вул. Сім'ї Прахових, 50,
Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
ул. Отакара Яроша, 18
Львів, Україна
пн–пт. 1000–1900
79041, м. Львів,
вул. Героїв УПА, 73,
корпус 10
Дніпро, Україна