Яндекс.Директ запускає новий вид таргетингу для банерів і відео

Код нової технології Яндекс.Піксель, який є вбудований в банера і відео, дозволить збирати в Яндекс.Аудіторіях користувачів, які переглянули рекламні матеріали, навіть при цьому не переходячи на сам сайт. Надалі зібрані списки можуть використовуватися рекламодавцями в Яндекс.Директ. Так, зокрема, вони можуть застосовуватися при таргетуванні кампаній в рекламній мережі Яндекса (РМЯ), а також при установці коефіцієнтів під час додавання аудиторій в пошукові рекламні кампанії.

Рекламодавцям, які ведуть свої кампанії в Яндекс.Директ слід налаштувати дану технологію в своїх рекламних креативах, а також поступово накопичувати аудиторію тих користувачів, які вже дивились медійну рекламу. Після цього буде можливим створення окремої РСЯ-кампанії, націленої під цю специфічну аудиторію. Паралельно слід додати в поточні пошукові рекламні кампанії ці вже готові аудиторії з що підвищує коефіцієнт ставок.

Оскільки перший контакт з користувачем вже був здійснений раніше за допомогою банерної або відеореклами, застосування Яндекс.Пікселя значно підвищить ефективність та ймовірність здійснення конверсії в РСЯ і пошукових кампаніях.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу