Instagram тестує можливість покупки товарів на фото

Instagram тестує нову функцію торгових тегів, за допомогою якої торгівельні мережі можуть позначати на своїх фотографіях товари, а користувачі – купувати їх безпосередньо у програмі.

Користувач зможе просто клікнути на зображення, після чого близько зазначених товарів з'являться їх назви і ціни. Натиснувши на позначку, користувач перейде на сторінку з описом товару. Потім з неї можна буде перейти на сторінку товару вже в інтернет-магазині й оформити замовлення. До того ж, сервіс пропонує торгівельним компаніям рекламувати зображення із торговими тегами у стрічках користувачів, що не підписані на профіль магазину.

pasted_image_0

Як і Pinterest, Instagram намагається реалізувати ідею офлайн-магазинів, коли користувач, натхненний зображенням чи образом, відразу ж робить покупку на місці. Це відкриває новий етап у світі онлайн-покупок. Залученість користувачів у цю сферу досить висока. За останніми даними, число користувачів Instagram сягнуло 500 мільйонів, а загальна кількість фотографій, розміщених на сервісі, перевищило 30 млрд. Близько 57% користувачів перевіряють Instagram щодня, а більше 35% – по кілька разів на день.
 
Нова функція буде доступна обмеженому числу користувачів в США підчас бета-тесту, пізніше її введуть для всіх користувачів. В недалекому майбутньому можна очікувати появу Instagramмагазинів. Більше третини Instagram-користувачів коли-небудь купували товари в інтернеті. Імовірність, що користувачі Instagram клікають на рекламу, в 2,5 рази вище, ніж в інших соцмережах. Запуск цієї функції в подальшому дозволить освоїти новий ринок і збільшити продажі, а виходячи зі статистики, можна припустити, що продажі зростуть в 2,5 рази. Рекламні бюджети можуть знизитися до двох разів.
 
Instagram є відмінним інструментом для просування бренду, а з новою функцією покупок на сайті, сервіс зможе стати унікальною торгівельною платформою.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу