Google запускає крос-девайсний ретаргетинг

google-mobile-search-apps-ss-1920

Раніше для показу оголошення на різних пристроях, користувачеві потрібно було відвідати ваш сайт із кожного з них. І навіть єдиний Google-акаунт був не в змозі допомогти. Зараз для показу рекламного оголошення на всіх пристроях користувача йому необхідно лише зайти на ваш сайт за допомогою будь-якого (і лише одного) з них. Після цього ваші оголошення будуть показані цьому користувачеві на всіх девайсах, на яких подклю-чен його облікового запису Google.

За даними дослідження Google, близько 60% конверсій (в США) починаються на одному пристрої, а закінчуються на іншому. Впровадження нового виду ремаркетингу дасть можливість збільшити кількість показів оголошень цільової аудиторії. Це відбудеться завдяки тому, що оголошення будуть показані користувачам і на інших їхніх девайсах. Зростання кількості показів оголошень, в свою чергу, збільшить кількість конверсій.

Фахівців із контекстної реклами крос-девайсний ретаргетингу позбавляє проблеми показу оголошень користувачам, що вчинили конверсію. Наприклад, людина перебувала на сторінці товару із комп'ютера й з планшету одночасно. Якщо він зробив покупку з комп'ютера, цього користувача можна буде виключити, тому що він потрапив до списку вчинили «конверсію». Але, з іншого боку, він не потрапив до цього ж списку із планшету, на якому буде знову бачити рекламу товару, який вже був куплений. Для власників бізнесу, введення крос-девайсного ретаргетінга означає, що рекламний бюджет не буде витрачатися даремно.

Ця функція поки що обмежена і працює тільки для тих, хто користується аккаунтом Google на різних пристроях. Але навіть це вже більш ніж достатня аудиторія для ретаргетингу — близько 1 міліарду активних користувачів Google. Вже протягом наступних кількох місяців даний функціонал буде доступний і для рекламодавців з усього світу

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу