Agency of Tomorrow 2018

Agency of Tomorrow - це оновлена ​​програма Google для ключових агентств, на які компанія робить ставку в найближчому майбутньому. У 2018 році модуль маркетингу був присвячений тому, як digital агентству адаптуватися до нових реалій зростаючого впливу штучного інтелекту (AI), автоматизації, спрощення ланцюга закупівель і зниження ролі посередників.

Google більше не потрібні тисячі агентств, які обдзвонюють потенційних клієнтів і розміщують їх рекламу в AdWords. Замість цього Google підтримує компанії, які здатні надати додаткову цінність його цифрових рішень. Агентства, які не зможуть пристосуватися до нових реалій, потраплять у скрутне становище.

При цьому digital-агентства знаходяться в кращих умовах, ніж більш традиційні компанії, яким доводиться терміново перебудовувати свої бізнес-процеси. Наприклад, рекламне агентство WPP втратило 15% капіталізації, а Publicis оголосило жорстку зміну курсу в своїй діяльності.

Один із способів, яким агентства можуть створювати горезвісну цінність - це допомога в експортних операціях. Тому Google надає широкий набір інструментарію компаніям, що бажають експортувати товари та послуги за межі свого ринку, включаючи підтримку локалізації рекламних кампаній, зрізи ринків і аналітичні інструменти.

Крім того, Google робить велику ставку і на навчання осіб, які приймають рішення (ОПР) в маркетингових агентствах. Програма Agency of Tomorrow складається з серії лекцій та тренінгів, які допомагають менеджменту компаній вести бізнес ефективніше. Нижче я поділюся з вами деякими ідеями майстер-класу Роберта Крейвена «Стратегія: що відрізняє ефективних співробітників».

Одна з його ключових думок полягає в тому, що компанії стикаються з кількома типами кризи:

 • криза лідерства;
 • криза автономності;
 • криза контролю;
 • криза бюрократії.

Але після подолання однієї кризи відразу ж виникають нові. Це п'ятий криза - так звана криза зростання. Головний принцип подолання кожної наступної фази полягає в наступному: замість того, щоб постійно працювати в бізнесі, ви повинні працювати на нього. Ваше головне завдання як лідера - забезпечити внутрішні умови для просування безлічі на перший погляд неприйнятних, але вартісних ідей. Генрі Форда якось запитали: чи цікавився він коли-небудь, чи потрібна людям машина? Він відповів: «Ні! Очевидно, вони б вважали за краще просто швидкого коня ». Без відкритості до нових підходів ваш бізнес не зможе розвиватися.

Життєвий цикл компанії складається з трьох рівнів:

1. нижній (Ми зробимо це - швидко, дешево!);

2. середній (Робимо багато всього, конкуруємо в цінах);

3. верхній (Конкуруємо в знаннях).

Більшість компаній застряє на середньому рівні, і тільки стратегічне планування може просунути вас далі. На шляху до наступної стадії росту ви можете пробувати різні прийоми: скорочувати прямі витрати, підвищувати кваліфікацію співробітників або поєднувати маркетинг з продажами. Але ефективніше інвестувати свій час в ретельно опрацьовані і фундаментальні складові:

 • стратегія;

 • маркетинг та продажі;

 • команда;

 • фінанси;

 • техпідтримка та ін. системи.

При цьому стратегія передбачає довге і вдумливе цілепокладання, яке супроводжується визначенням всіх  проблем і викликів, створення політики їх вирішення. Для побудови стратегії розвитку компанії ви повинні відповісти на два головних питання:

1. де ви перебуваєте зараз?
2. де ви повинні бути?

Для ефективної реалізації маркетингової стратегії вам необхідний простий і ефективний інструментарій, що дозволяє оцінити результати і отримати уявлення про своїх конкурентів. Роберт Крейвен пропонує використовувати схему, в якій підходи розбиті на 4 ключові блоки:

 • маркетинг;

 • фінанси;

 • процеси;

 • корпоративна культура.

Перш ніж прокрастініровать і впадати у відчай від того, наскільки складно вона виглядає, дайте відповідь на головне питання: що вам заважає бути успішним і не дає рухатися далі? У вас може бути довгий список проблем, але основна причина - в вас самих, в невпевненості і страхах ..

Також агентству, що бажає зберегти місце під сонцем, необхідно приділяти серйозну увагу брендингу. Про це в своїй лекції розповідав інший запрошений експерт - Магдалена Адамська з BrandStruck. На прикладах кількох кейсів вона продемонструвала, як брендові архетипи працюють в різних умовах.

В цілому співпраця Google з агентствами продовжує еволюціонувати від кількісного до якісного, орієнтованого на невелику кількість ключових партнерів, які надають своїм клієнтам істотну цінність, використовуючи бізнес-рішення Google.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Отримати консультацію

Отримуйте новини інтернет-маркетингу