Активність

Promodo Partners - це кращі заходи в області
інтернет-маркетингу, можливість спілкування та обміну досвідом з провідними фахівцями галузі. Поспішайте стати учасником програми Promodo Partners, місця обмежені!

Провідні спікери Promodo Partners

 • Олександр Колб Генеральний директор компанії Promodo
 • Олександр Василенко Ecommerce директор allo.ua
 • Віктор Шолошенко Директор з маркетингу Citrus.ua
 • Євген Глазов директор служби доставки postman.ua
 • Олександр Трегуб керівник дизайн-середовища Projector
 • Артур Міхно Засновник і керівник Work.ua
 • Микола Палієнко співзасновник і директор Prom.ua
 • Сергій Кравець Директор компанії Tickets.ua
 • Антон Єрмоленко СЕО інтернет майданчик
  shafa.ua
 • Бас Годска Керуючий партнер
  Acrobator.com
 • Ваче Давтян президент групи компаній Промкабель
 • Дмитро Кудренко CEO eSputnik
 • Дмитро Шоломко Директор
  Google в Україні
 • Катерина Мiкула Генеральний директор Lamoda.ua
 • Сергій Орлов Співзасновник компанії eTachki
 • Олександр Кучеренко Директор з персоналу ДТЕК
Блог

Експертні статті про просування бізнесу в Інтернет. Розбір підходів та інструментів, перевірених на практиці.

Конференції

SEMCamp

Міжнародна конференція з інтернет-просування продуктів і послуг на закордонні ринки, орієнтована на маркетологів, директорів з розвитку, власників бізнесу, а також ІТ-фахівців, керівників з просування і розвитку веб-проектів, стартап-підприємців, фахівців із пошукового маркетингу.

Optimization

Один із перших в Україні спеціалізованих заходів для фахівців у галузі інтернет-маркетингу, що охоплює головні завдання і рішення у сфері реклами, просування та розвитку проектів в мережі інтернет. Це майданчик для спілкування експертів, представників пошукових систем і сервісів та власників online-бізнесу. Ключові питання для обговорення: пошуковий маркетинг, контекстна реклама, юзабіліті сайтів.

SMM.ua

Всеукраїнська конференція з маркетингу в соціальних медіа, була призначена для маркетологів і онлайн-маркетологів, директорів з розвитку, власників бізнесу, а також представників компаній ринку інтернет-маркетингу. Ключові питання доповідей: тренди digital-ринку, кращі кейси та практики, стратегія використання інструментів для бізнесу.

Соціальна активність

Рули в ліс

Зроблено для
2 нагороди 3 шорт-листи
Про проект

Інтернет-магазин Rozetka за допомогою Promodo провів серед користувачів мережі соціальну акцію і перетворив стежку в Харківському лісопарку на облаштований за європейськими стандартами веломаршрут. Користуючись конструктором, кожен охочий міг намалювати свій варіант велодоріжки на карті Лісопарку і розмістити його в галереї на офіційному сайті акції

Посади дерево: Харків

Про проект

Харків завжди був одним з найзеленіших міст України, і ми хочемо бачити його таким і надалі. Тому ми, усім колективом компанії Promodo, створили соціальний проект «Посади дерево», завдяки якому в нашому місті стало на кілька сотень дерев більше. На цьому сайті з 5 по 23 жовтня кожен охочий міг проголосувати за озеленення улюбленого району. Так, загалом ми отримали 11 656 голосів. У Дзержинському районі, що набрав максимальну кількість голосів — 3296, ми посадили 400 дерев: липи, горобини та берези.

Save Heart

Про проект

Компанія Promodo створила сайт для надання допомоги Харківському центру кардіохірургії. Проект «Врятуй серце» допомагає збирати гроші для проведення операцій і подальшого лікування дітей із вадами серця, а також сприяє забезпеченню відділень кардіологічного і кардіохірургічного профілю сучасною лікувально-діагностичною апаратурою.

Посади дерево: Київ

Зроблено для
Про проект

Це вже другий наш проект спільно з компанією Rozetka.ua з благоустрою міських територій. Кількома роками раніше в Харкові була проведена інша успішна кампанія ( "посади дерево: Харків") з озеленення міста. На цей раз ми допомагали зробити чистішим і гарнішим Київ. Нами був розроблений сайт, за допомогою якого кожен житель столиці міг вибрати дерево і місце його висадки, а потім взяти участь в оздобленні свого міста вже офлайн.

Нам вдалося задіяти в проекті понад 2500 киян, а з вірусним поширенням інформації про кампанію допомогла небайдужа, патріотично налаштована молодь. В результаті акції було висаджено більше 3000 дерев у всіх 10 районах міста.

Якщо ви хочете працювати з нами,
давайте почнемо з обговорення завдання

Обговорити задачу

Отримуйте новини інтернет-маркетингу

Тільки корисна інформація від експертів Promodo

Контакти

contact@promodo.com

 

Київ, Україна
+380 44 201-10-21
пн–пт. 1000–1900
04070, м. Київ,
вул. Ігоревська, 1/8,
офіс 16

Харків, Україна
+380 57 752-54-62
пн–пт. 1000–1900
61072, м. Харків,
вул. 23 Серпня,
31Б, офіс 305

Лінкольн, Англія
+44 0203 137-66-81
пн–пт. 1200–2000
The Terrace AT5,
Grantham Street,
Lincoln, LN2 1BD

Алмати, Казахстан
+7 727 346-92-21
пн–пт. 1000–1900
050004, м. Алмати,
вул. Кунаєва 43,
офіс 207